Založit webové stránky nebo eShop

Vítězství v závodech

Jičín - Lochov - Jičín (14,5 km)

- od r. 2016 pozměnění trasy - 13,6km

2004 Horák Karel Cyklo-ski J.Žitník 20:40
  Kynčlová Jana  FORT Cyklo Špicar Jilemnice 24:28
2007 Šlégl Martin KERDA Colnago Liberec 20:17
  Kynčlová Jana  FORT Cyklo Špicar Jilemnice 23:07
2008 Šlégl Martin KERDA Colnago Liberec 19:53
2009 Šlégl Martin KERDA Colnago Liberec 20:09
  Trmatová Eva Maraton centrum Liberec 25:38
2010 Cogan Rudolf TOP 09 20:42
  Chocholoušková Jana  Pells Bike Lomnice n.P. 27:32
2011 Šlégl Martin BMC SAVO 20:04
  Kuntová Vendula GT CZECH 24:03
2012 Prager Karel Vinohradské šlapky 20:37
  Kšírlová Pavlína SKC Pečky 24:58
2013 Malík Tomáš SSC Železný Brod 20:31
  Hysková Ivana  IB Alcudia 24:15
2014 Kunt Lukáš Remerx Kolín 19:36
  Kuntová Vendula Remerx Kolín 22:25
2015 Kunt Lukáš Remerx Kolín 19:22
  Staňková Zuzana LSK Lomnice nad Popelkou 25:44
2016 Kunt Lukáš Jičín     18:46
  Nechanický Jakub SSC Železný Brod 18:46
2017 Šorm Jiří Elkov Author 17:48
  Hysková Ivana             IB Alcudia 23:18


Pleskoty (7,5 km)

2015 Šorm Jiří Mapei 13:41
       
2016 Nechanický Jakub SSC Železný Brod 13:59
  Staňková Zuzana LSK Lomnice nad Popelkou 18:00
2017 Šorm Jiří Elkov Author 13:29
  Maternová Kateřina Cyklo Louny 18:48


Bukvice - Sedliště - Bukvice (12,7 km)

2009 Hýsek David Potocký Jaroměř 18:20
  Trmatová Eva Maraton centrum Liberec 22:59
2010 Mayer Petr Viessmann Team 18:02
  Špicarová Jana  Cyklo Špicar Jilemnice 22:42
2011 Šlégl Martin BMC SAVO 18:17
  Špicarová Jana  Cyklo Špicar Jilemnice 22:17
2012 Hóša Josef Brno 16:26
  Šulcová Pavlína Merida Biking Team 18:06
2013 Malík Tomáš SSC Železný Brod 17:45
  Hysková Andrea IB Alcudia 21:36
2014 Kunt Lukáš Remerx Kolín 17:46
  Mošová Andrea IB Alcudia 21:12
2015 Nechanický Jakub SSC Železný Brod 17:23
  Staňková Zuzana LSK Lomnice nad Popelkou 24:07
2016 Nechanický Jakub SSC Železný Brod 17:17
  Vávrová Lenka SSC Železný Brod 22:05
2017 Jiří Šorm Elkov Author 16:38
  Vávrová Lenka SSC Železný Brod 22:04


Nová Paka - Vidochov (10,8 km)

2013 Šorm Jiří Carla Kupkolo Dvůr Králové 16:20
  Hysková Ivana  IB Alcudia 21:36
2014 Šorm Jiří Carla Kupkolo Dvůr Králové 15:45
  Mošová Andrea IB Alcudia 20:06
2015 Šorm Jiří Mapei 15:41
  Staňková Zuzana LSK Lomnice nad Popelkou 20:58
2016 Šorm Jiří Whirpool Author 15:26
  Maternová Kateřina Cyklo Team Louny  22:05
2017 Šorm Jiří Elkov Author 15:04
  Hysková Ivana IB Alcudia 22:14


Košov (3,1 km)

2000 Šohaj Petr Sagita Jičín 9:22
2001 Šohaj Petr Sagita Jičín 9:24
  Hrdinová Lenka Jičín 20:17
2002 Šohaj Petr Sagita Jičín 9:01
  Pražáková Aneta LSK Lomnice n.P. 12:14
2003 Mach Zdeněk Johnson Mladá Boleslav 9:12
  Pražáková Aneta FORT Cyklo Špicar Jilemnice 11:38
2004 Šohaj Petr Cyklo-ski J.Žitník 9:15
  Pražáková Aneta FORT Cyklo Špicar Jilemnice 11:46
2005 Horák Karel Cyklo-ski J.Žitník 9:00
  Kynčlová Jana  FORT Cyklo Špicar Jilemnice 12:21
2006 Soukup Petr TJ Nová Paka 8:58
  Tajčová Zdena Cyklo-ski J.Žitník 12:00
2007 Martin Jan MTB Club Jilemnice 9:02
  Kynčlová Jana  FORT Cyklo Špicar Jilemnice 10:32
2008 Pelant Vojtěch EPO Team 9:50
  Bitnarová Nikola LSK Lomnice n.P. 19:44
2009 Mayer Petr SKC Pečky 9:02
  Trmatová Eva Maraton centrum Jičín 12:30
2010 Pelant Vojtěch EPO Team 8:55
  Chocholoušková Jana  Pells Bike Lomnice n.P. 12:57
2011 Pelant Vojtěch EPO Team 8:50
  Chocholoušková Jana  Pells Bike Lomnice n.P. 13:18
2012 Petr Pavel OMT Pardubice 8:50
  Klapková Monika Ajtakrajta 12:58
2013 Nechanický Jakub SSC Železný Brod 9:16
  Hysková Ivana  IB Alcudia 13:51
2014 Nechanický Jakub SSC Železný Brod 9:01
  Kuntová Vendula REMERX Kolín 11:13
2015 Nechanický Jakub SSC Železný Brod 9:12
  Sudková Nella LSK Lomnice nad Popelkou 16:47
2016 Šorm Jiří Whirpool Author 8:37
  Maternová Kateřina Cyklo Team Louny  12:07
2017 Šorm Jiří Elkov Author  8:42
  Kuntová Vendula Jičín 11:44


Lázně Bělohrad (13,3-9 km)

2015 Kovář Jan  Whirpool  17:01
  Dostálová Jana Lázně Bělohrad 24:46
2016 Šorm Jiří Whirpool Author 18:02
  Kuntová Vendula Jičín 21:25
2017 Šorm Jiří Elkov Author 17:06
  Khýrová Aneta Carla Kupkolo 22:34


Klepanda - Syřenov (7,2 km)

2011 Malík Tomáš SSC Železný Brod 14:29
  Kuntová Vendula GT CZECH 17:45
2012 Prager Karel Vinohradské šlapky 14:14
  Klapková Monika Ajtakrajta 19:36
2013 Nechanický Jakub SSC Železný Brod 13:52
  Staňková Zuzana Cyklo Špicar Jilemnice 19:18
2014 Šorm Jiří Carla Kupkolo Dvůr Králové 13:15
  Mošová Andrea IB Alcudia 17:17
2015 Nechanický Jakub SSC Železný Brod 13:31
  Staňková Zuzana Cyklo Špicar Jilemnice 18:29
2016 Šorm Jiří Whirpool Author 12:46
  Maternová Kateřina Cyklo Team Louny 18:33
2017 Kunt Lukáš Favorit Brno 13:35
  Maternová Kateřina  Cyklo Team Louny 18:08


Tábor (5,2 km)

- do roku 2009 byla i tato trasa zdolávána formou časovky jednotlivců! 

2000 Šohaj Petr Sagita Jičín 14:42
  Pírková Jitka Velomat Jičín 19:52
2001 Šohaj Petr Sagita Jičín ?
2002 Šohaj Petr Sagita Jičín 15:22
  Pražáková Aneta LSK Lomnice n.P. 19:15
2003 Šohaj Petr Sagita Jičín 14:58
  Pražáková Aneta LSK Lomnice n.P. 19:52
2004 Šohaj Petr Cyklo-ski J.Žitník 15:15
  Pražáková Aneta FORT Cyklo Špicar Jilemnice 19:22
2005 Šohaj Petr Maraton centrum Jičín 15:32
  Hanušová Barbora FORT Cyklo Špicar Jilemnice 19:01
2006 Soukup Petr TJ  Nová Paka 14:43
  Tajčová Zdena Cyklo-ski J.Žitník 19:36
2007 Špicar Rudolf FORT Cyklo Špicar Jilemnice 15:02
  Kynčlová Jana FORT Cyklo Špicar Jilemnice 20:24
2008 Matějka Jan  Spinning MB - Alpine Pro 14:55
  Dušková Eva Maraton centrum Jičín 19:52
2009 Matějka Jan  Alpine Pro Author Team 14:42
  Trmatová Eva Maraton centrum Jičín 19:25
2010 Pelant Vojtěch EPO Team 14:26
  Kuntová Vendula Dukla Praha 18:46
2011 Pelant Vojtěch EPO Team 14:02
  Chocholoušková Jana  Pells Bike Lomnice n.P. 20:27
2012 Petr Pavel OMT Pardubice 14:25
  Staňková Zuzana Cyklo Ski Špicar Jilemnice 20:08
2013 Martin Jan KAH Sport Vrchlabí 14:25
  Šulcová Kamila Cyklo Ski Špicar Jilemnice 23:43
2014 Malík Tomáš SSC Železný Brod 14:28
  Mošová Andrea IB Alcudia 19:55
2015 Šorm Jiří Mapei 14:10
  Staňková Zuzana Cyklo Ski Špicar Jilemnice 20:10
2016 Šorm Jiří Whirpool Author 14:23
  Maternová Kateřina Cyklo Team Louny 18:43
2017 Kunt Lukáš     Jičín 14:36
  Kuntová Vendula Jičín 18:02


Prachov (13,5 km)

2000 Šohaj Petr Sagita Jičín 21:41
  Pírková Jitka Velomat Jičín 24:13
2001 Handík Tomáš VC PEK Kolín 20:33
  Hrdinová Lenka Jičín 33:24
2002 Mocek Miroslav BC Sport Semily 21:11
  Pražáková Aneta LSK Lomnice n.P. 27:01
2003 Matura Ladislav BC Sport Semily 20:11
  Kynčlová Jana  FORT Cyklo Špicar Jilemnice 24:30
2004 Ryglewicz Michal CK Nymburk 20:42
  Hanušová Barbora FORT Cyklo Špicar Jilemnice 23:10
2005 Horák Karel Cyklo-ski J.Žitník 20:19
  Kynčlová Jana  FORT Cyklo Špicar Jilemnice 24:37
2006 Šlégl Martin KERDA Colnago Liberec 20:02
  Kynčlová Jana  FORT Cyklo Špicar Jilemnice 23:04
2007 Šlégl Martin KERDA Colnago Liberec 20:06
  Dušková Eva Maraton centrum Jičín 24:48
2008 Šlégl Martin KERDA Colnago Liberec 20:26
  Dušková Eva Maraton centrum Jičín 25:39
2009 Mayer Petr SKC Pečky 20:00
  Trmatová Eva Maraton centrum Jičín 24:33
2010 Mayer Petr Viessmann Team 19:58
  Špicarová Jana Cyklo Špicar Jilemnice 24:38
2011 Šlégl Martin BMC SAVO 20:32
  Malík Tomáš SSC Železný Brod 20:32
  Špicarová Jana Cyklo Špicar Jilemnice 24:27
2012 Hóša Josef Brno 18:46
  Hysková Ivana  IB Alcudia 25:15
2013 Kunt Lukáš REMERX Kolín 19:27
  Drahotová Eliška TJ Cyklo Prague 22:29
2014 Šorm Jiří Carla Kupkolo Dvůr Králové 19:11
  Kuntová Vendula REMERX Kolín 23:03


Robousy - Úlibice - Robousy (14,9 km)

2009 Mikule Ondřej Cyklo-ski J.Žitník 20:35
  Jiřišťová Jana Jičín 28:38
2010 Špicar Rudolf Cyklo Špicar Jilemnice 20:04
  Cibulková Lenka Mladá Boleslav 24:08
2011 Šlégl Martin BMC SAVO 20:08
  Hysková Ivana  IB Alcudia 23:55
2012 Hóša Josef Brno 18:50
  Hysková Ivana  IB Alcudia 24:35


Úlibice - Popovice (16,2 - 14,8 km)

- vzhledem ke špatnému stavu vozovky byla trasa od r. 2004 zkrácena na 14,8 km...

2000 Šohaj Petr Sagita Jičín 24:14
  Pírková Jitka Velomat Jičín 26:46
2001 Šádek Rostislav Velomat Jičín 24:49
  Hrdinová Martina Jičín 33:13
2002 Šádek Rostislav PS Team 23:54
  Pírková Jitka Velomat Jičín 27:16
2003 Matura Ladislav BC Sport Semily 22:58
  Pírková Jitka Velomat Jičín 27:15
2004 Andrle Jiří Jiskra Jaroměř Potocký 20:19
  Pražáková Aneta FORT Cyklo Špicar Jilemnice 24:44
2005 Horák Karel Cyklo-ski J.Žitník 19:51
  Kynčlová Jana  FORT Cyklo Špicar Jilemnice 23:15
2006 Šlégl Martin KERDA Colnago Liberec 20:08
  Kynčlová Jana  FORT Cyklo Špicar Jilemnice 24:10
2007 Horák Karel Cyklo-ski J.Žitník 20:12
  Kynčlová Jana  FORT Cyklo Špicar Jilemnice 22:14
2008 Šlégl Martin KERDA Colnago Liberec 19:32
  Dušková Eva Maraton centrum Jičín 24:52

 

Stav - Kumburk (4,9 - 6,7 km)

- na přání závodníků byla trasa v r. 2009 prodloužena na cca 6,7km...

2000 Šohaj Petr Sagita Jičín 10:40
  Pírková Jitka Velomat Jičín 14:09
2001 Pírko Ivan Velomat Jičín 10:14
  Šohaj Petr Sagita Jičín 10:14
2002 Šohaj Petr Sagita Jičín 10:41
  Pírková Jitka Velomat Jičín 13:48
2003 Šohaj Petr Sagita Jičín 10:37
  Pražáková Aneta LSK Lomnice n.P. 13:39
2004 Horák Karel Cyklo-ski J.Žitník 11:14
  Kynčlová Jana  FORT Cyklo Špicar Jilemnice 14:04
2005 Horák Karel Cyklo-ski J.Žitník 10:22
  Hanušová Barbora FORT Cyklo Špicar Jilemnice 13:02
2008 Galandák Vít Spinning MB-Alpine Pro 10:28
  Dušková Eva Maraton centrum Jičín 14:00
2009 Mayer Petr SKC Pečky 13:30
  Trmatová Eva Maraton centrum Jičín 17:19
2010 Mayer Petr SKC Pečky 13:39
  Chocholoušková Jana  Pells Bike Lomnice n.P. 18:06


Lomnice - Stružinec - Košťálov a zpět (12 km)

2004 Andrle Jiří Jiskra Jaroměř Potocký 18:34
  Pražáková Aneta FORT Cyklo Špicar Jilemnice 21:44
2005 Horák Karel Cyklo-ski J.Žitník 17:56
  Hanušová Barbora FORT Cyklo Špicar Jilemnice 21:35
2006 Šlégl Martin KERDA Colnago Liberec 17:41
  Kynčlová Jana  FORT Cyklo Špicar Jilemnice 21:03
2007 Šlégl Martin KERDA Colnago Liberec 17:27
  Kynčlová Jana  FORT Cyklo Špicar Jilemnice 20:49


Veliš (0,9 km)

2001 Šádek Rostislav Velomat Jičín 14:52
  Hrdinová Martina Jičín 22:32
2002 Šohaj Petr Sagita Jičín 14:47
  Pírková Jitka Velomat Jičín 18:00
2003 Lukeš Jiří BC Sport Semily 14:39
  Pírková Jitka Velomat Jičín 17:46
2004 Šohaj Petr Cyklo-ski J.Žitník 14:43
  Pražáková Aneta FORT Cyklo Špicar Jilemnice 17:20
2005 Ryglewicz Michal CK Nymburk 14:22
  Makovičková Hana Jičín 19:15
2007 Šlégl Martin KERDA Colnago Liberec 14:40
  Dušková Eva Maraton centrum Jičín 17:52
2008 Mikule Ondřej Cyklo-ski J.Žitník 15:12
2009 Šádek Rostislav   Jičín 14:12
  Dušková Eva   Maraton centrum Jičín 17:32


Radimák (9,4 km)

2000 Vomáčko Petr Sagita Jičín 14:24
  Pírková Jitka Velomat Jičín 15:48
2001 Pírko Ivan Velomat Jičín 14:02
2002 Šádek Rostislav PS Team 13:50
  Pírková Jitka Velomat Jičín 15:39
2003 Kubík Miroslav CK Nymburk 13:40
  Pražáková Aneta LSK Lomnice n.P. 17:22
2004 Andrle Jiří Jiskra Jaroměř Potocký 13:22
  Pražáková Aneta FORT Cyklo Špicar Jilemnice 16:22
2005 Horák Karel Cyklo-ski J.Žitník 13:36
  Kynčlová Jana  FORT Cyklo Špicar Jilemnice 15:45
2006 Šlégl Martin KERDA Colnago Liberec 13:01
  Kynčlová Jana  FORT Cyklo Špicar Jilemnice 15:14
2007 Šlégl Martin KERDA Colnago Liberec 13:29
  Dušková Eva Maraton centrum Jičín 16:24
2008 Šlégl Martin KERDA Colnago Liberec 13:13
  Dušková Eva Maraton centrum Jičín 16:23


Butoves (11,3 km)

2001 Šádek Rostislav Velomat Jičín 16:28
  Hrdinová Martina Jičín 22:05
2002 Mocek Miroslav BC Sport Semily 16:04
  Pírková Jitka Velomat Jičín 18:48
2003 Lukeš Jiří BC Sport Semily 15:51
  Pírková Jitka Velomat Jičín 18:33

 

 
SSC Železný Brod

 

SSC Železný Brod

 

Šorm Jiří

 

TOPlist