Založit webové stránky nebo eShop

Lázně Bělohrad

26.7.2017                                                                                                                                  

Pořadí Kat. Jméno Oddíl Výsledný čas Body
1. M1 Šorm Jiří Elkov Author 17:06:00 80
2. M1 Kunt Lukáš Jičín 17:36:00 76
3. M1 Malík Tomáš SSC Železný Brod 18:27:00 73
4. M1 Švanda Ondřej Cyklopoint Jičín 19:02:00 70
5. V Hysek David IB Alcudia 19:33:00 67
6. M1 Pešl Josef TT Loko Beroun 20:05:00 64
7. V Kleiner Robert Lawi Granfondo 20:15:00 61
8. M1 Novotný Jan AC Lomnice nad Popelkou 20:16:00 58
9. M1 Fejk Lukáš Carla Kup Kolo Dvůr Králové 20:27:00 55
10. M1 Henych Tomáš Koka Team 20:36:00 52
11. M1 Živný Pavel KC Kooperativa 20:41:00 50
12. M1 Bartsch Tomáš Trans Brody 20:44:00 48
13. M2 Šír Daniel Kola Šír Lázně Bělohrad 20:45:00 46
14. M1 Tesař David IB Alcudia 20:46:00 44
15. M1 Šmejc Petr CK Pedál 20:57:00 42
16.-17. M2 Bukovský Jarmil Kumburský Újezd 21:10:00 40
16.-17. M1 Chlupáč Jan SSC Železný Brod 21:10:00 40
18. M1 Šubr Martin B-Maniax 21:13:00 36
19. M1 Macák Jiří Sokol Radim 21:17:00 34
20. M1 Kosina Jakub Aerotec 21:25:00 32
21. M2 Novotný Luděk Carla Kup Kolo Dvůr Králové 21:27:00 30
22. M1 Mašek Ondřej Lawi Granfondo 21:30:00 29
23. M2 Hofman Rosťa KC Pivovar Vratislavice 21:48:00 28
24. M1 Dobiášovský Pavel CK Nový Bydžov 21:49:00 27
25. M1 Koudelka Dominik Carla Kup Kolo Dvůr Králové 21:53:00 26
26. M2 Chocenský Milan CK Nový Bydžov 22:05:00 25
27. M2 Podlipný Jiří Kola Šír Lázně Bělohrad 22:08:00 24
28. M1 Živný Mirek KC Kooperativa 22:20:00 23
29. M1 Hlawatschke Aleš NCK 22:31:00 22
30. Ž Khýrová Aneta Carla Kup Kolo Dvůr Králové 22:34:00 21
31. M2 Bergr Tomáš Cyklo Špicar Jilemnice 23:00:00 20
32. V Bernard Arnošt Kola Šír Lázně Bělohrad 23:19:00 19
33. Ž Hysková Ivana IB Alcudia 23:26:00 18
34. D Klička Šimon Cyklo Špicar Jilemnice 24:00:00 17
35. V Kazda Jiří Cyklopoint Jičín 24:17:00 16
36. Ž Zikmundová Anita Jičín 24:24:00 15
37. D/Ž Špicarová Karolína Cyklo Špicar Jilemnice 24:31:00 14
38. V Drška Milan KC Pivovar Vratislavice 25:53:00 13
39. D/Ž Peterková Eliška TJ Spartak Vrchlabí 25:57:00 12
40. V Drška Vladimír KC Pivovar Vratislavice 26:02:00 11
41. M1 Vondráček David Spastic Praha 28:07:00 10
42. Ž Šimková Jara Cyklo Špicar Jilemnice 29:40:00 9

 

TOPlist