Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Tábor

15.8.2018                                                                                                                            

Pořadí Kat. Jméno Oddíl Výsledný čas Body
1. M1 Kunt Lukáš Ghost Team 14:03:00 80
2. M1 Šorm Jiří Favorit Brno 14:16:00 76
3. M1 Kubíček Michal Sparta Praha 14:47:00 73
4. M1 Malík Tomáš SSC Železný Brod 14:58:00 70
5. M1 Švanda Ondřej SportRaces Issac Team 15:41:00 67
6. M1 Vomáčko Václav Mitas Cyklohelios 15:51:00 64
7. M1 Šubr Martin Kola Šír Bělohrad 15:58:00 61
8. M1 Fikar Martin Bakako Nová Paka 15:58:00 58
9. D Kubišta Martin Bakako Nová Paka 15:58:00 55
10. M2 Šlégl Martin Lawi Granfondo 16:02:00 52
11. V Holas Jiří Cyklopoint Jičín 16:09:00 50
12. M1 Chlupáč Jan SSC Železný Brod 16:10:00 48
13. M1 Šlégl Jiří Lawi Granfondo 16:32:00 46
14. M1 Živný Mirek KC Kooperativa 16:36:00 44
15. M1 Mašek Ondřej Lawi Granfondo 16:43:00 42
16. M1 Novotný Jan Rohozec Amulet 16:48:00 40
17. M2 Chocenský Milan CK Nový Bydžov 17:02:00 38
18. M2 Cogan Rudolf Nová Paka 17:10:00 36
19.-20. M1 Hlawatschke Aleš NCK 17:20:00 34
19.-20. M1 Živný Pavel KC Kooperativa 17:20:00 34
21. V Kudrnáč Miloslav Cyklopoint Jičín 17:29:00 30
22. M2 Podlipný Jiří Kola Šír Bělohrad 17:42:00 29
23. D Cogan Mikuláš Nová Paka 17:48:00 28
24. M2 Šír Daniel Kola Šír Bělohrad 17:52:00 27
25.-26. D Rieger Marek Spartak Vrchlabí 17:55:00 26
25.-26. M2 Macák Jiří TJ Sokol Radim 17:55:00 26
27. D/Ž Špicarová Karolína Cyklo Špicar Jilemnice 18:33:00 24
28. M2 Špicar Rudolf Cyklo Špicar Jilemnice 18:34:00 23
29.-30. M1 Dobiášovský Pavel CK Nový Bydžov 18:43:00 22
29.-30. M2 Kubíček Zdeněk CK Mnichovo Hradiště 18:43:00 22
31. M1 Henych Tomáš Koka Team 18:54:00 20
32. M2 Hofman Rosťa KC Pivovar Vratislavice 19:13:00 19
33. M2 Bergr Tomáš Cyklo Špicar Jilemnice 19:38:00 18
34. Ž Maternová Kateřina Mapei 19:47:00 17
35. M1 Vízek Ondřej NAC Premiér 19:59:00 16
36. D Cogan Jan Nová Paka 20:27:00 15
37. D Piták Matěj Mapei 20:32:00 14
38. V Lehotský Jiří Cyklo Špicar Jilemnice 21:01:00 13
39. D Mach Lukáš Cykloservis Kameník 21:27:00 12
40. D Řehák Ondřej LSK Lomnice nad Popelkou 23:28:00 11
41. D/Ž Šimková Jara LSK Lomnice nad Popelkou 23:46:00 10
42. D/Ž Staňková Aneta Bakako Nová Paka 24:23:00 9
43. V Drška Milan KC Pivovar Vratislavice 25:50:00 8
44. V Švorc Robert Velomat Jičín 26:33:00 7

 

TOPlist