Založit webové stránky nebo eShop

Celkové pořadí


 Konečné celkové pořadí po 8. závodě                                                        

Pořadí Kat. Jméno Oddíl Body
1. M1 Šorm Jiří Elkov Author 480
2. M1 Švanda Ondřej Cyklopoint Jičín 444
3. M1 Pešl Josef TT LOKO Beroun 417
4. M1 Novotný Jan AC Lomnice nad Popelkou 348
5. M1 Živný Pavel KC Kooperativa 340
6. M1 Kafka Libor BC Sport Semily 323
7. V Hysek David IB Alcudia 322
8. M1 Bartsch Tomáš Trans Brody 294
9. V Holas Jiří Cyklopoint Jičín 280
10. M2 Šír Daniel Kola Šír Lázně Bělohrad 272
11. M1 Mašek Ondřej Lawi Granfondo 269
12. M1 Živný Miroslav KC Kooperativa 267
13. M1 Dobiášovský Pavel CK Nový Bydžov 239
14. M1 Kunt Lukáš Favorit Brno 236
15. M2 Hofman Rosťa KC Pivovar Vratislavice 225
16. M1 Malík Tomáš SSC Železný Brod 219
17. M2 Šlégl Martin Lawi Granfondo 207
18. M2 Chocenský Milan CK Nový Bydžov 197
19. M2 Bergr Tomáš Cyklo Špicar Jilemnice 188
20. M1 Macák Jiří Sokol Radim 182
21. M1 Koudelka Dominik Carla Kupkolo Dvůr Králové 165
22. M1 Šlégl Jiří Lawi Granfondo 162
23. V Kudrnáč Miloslav Cyklopoint Jičín 156
24.-25. M1 Pekárek Jan LSK Lomnice nad Popelkou 152
24.-25. M1 Kubíček Michal CK Vinohradské šlapky 152
26. V Rys Miloslav Hořice 151
27. Ž Hysková Ivana IB Alcudia 141
28. V Holík Jaroslav SKC Pečky 139
29. V Drška Milan KC Pivovar Vratislavice 137
30. M1 Chlupáč Jan SSC Železný Brod 132
31. M1 Fikar Martin Bakako Nová Paka 130
32. M1 Sušír Radek TRUXXXÍK Cycling 128
33. V Kleiner Robert Lawi Granfondo 119
34. M1 Šmejc Petr CK Pedál 114
35. D/Ž Pekárková Anna LSK Lomnice nad Popelkou 113
36. D Piták Matěj Kah Vrchlabí 109
37. M1 Šubr Martin B-Maniax 97
38. M1 Hlawatschke Aleš NCK 88
39. Ž Kuntová Vendula Jičín 86
40. Ž Maternová Kateřina Cyklo Louny 85
41. M2 Kubíček Zdeněk Mnichovo Hradiště 82
42. V Bien Miroslav KC Pivovar Vratislavice 77
43. M2 Vávra Jaroslav SSC Železný Brod 74
44. M2 Petr Pavel CK Loko Pardubice 73
45.-46. M1 Karl Christian   70
45.-46. Ž Šimková Jara Cyklo Špicar Jilemnice 70
47. V Kazda Jiří Cyklopoint Jičín 64
48. M1 Vondráček David Spastic Praha 63
49.-50. M1 Řehák Vít Cyklohelios 58
49.-50. M2 Koďousek Daniel SKC Pečky 58
51. V Vokatý Vladimír SKC Pečky 56
52. M1 Fejk Lukáš Carla Kupkolo Dvůr Králové 55
53. M2 Podlipný Jiří Kola Šír Lázně Bělohrad 53
54. M1 Henych Tomáš Koka Team 52
55.-56. M1 Háze Martin KC Slavia Praha 48
55.-56 M2 Ďoubalík Pavel Cyklo Vysoké nad Jizerou 48
57.-59. M2 Polák Michal Bakako Nová Paka 46
57.-59. Ž Vávrová Lenka SSC Železný Brod 46
57.-59. V Drška Vladimír KC Pivovar Vratislavice 46
60.-61. D Nýdrle Filip Bakako Nová Paka 44
60.-61. M1 Tesař David IB Alcudia 44
62. M2 Bukovský Jarmil Kumburský Újezd 40
63. M2 Havel Gunnar Cyklo Vysoké nad Jizerou 38
64. V Rieger Jiří Spartak Vrchlabí 36
65.-66. M1 Jelínek Petr Bakako Nová Paka 32
65.-66. M1 Kosina Jakub Aerotec 32
67. M2 Novotný Luděk Carla Kupkolo Dvůr Králové 30
68.-70. M1 Jindra Jan Jičín 28
68.-70. M2 Svoboda Lukáš Aerotec 28
68.-70. D Rieger Marek Spartak Vrchlabí 28
71.-72. Z Staňková Zuzana Cyklo Špicar Jilemnice 24
71.-72. V Lehotský Jiří Cyklo Špicar Jilemnice 24
73. M2 Lehotský Jiří ml. Prolog Bike Trutnov 22
74.-75. D/Ž Kuchařová Rozálie LSK Lomnice nad Popelkou 21
74.-75. Ž Khýrová Aneta Carla Kupkolo Dvůr Králové 21
76. V Kuchař Pavel LSK Lomnice nad Popelkou 20
77. V Bernard Arnošt Kola Šír Lázně Bělohrad 19
78.-79. D Mach Lukáš LSK Lomnice nad Popelkou 17
78.-79. D Klička Šimon Cyklo Špicar Jilemnice 17
80. Ž Zikmundová Anita Jičín 15
81.-82. D Řehák Ondřej LSK Lomnice nad Popelkou 14
81.-82. D/Ž Špicarová Karolína Cyklo Špicar Jilemnice 14
83. D Zemánek Jakub LSK Lomnice nad Popelkou 13
84. D/Ž Peterková Eliška TJ Spartak Vrchlabí 12

 

TOPlist